Blu TV Bozkır dizisi ne zaman başlıyor, Bozkır 2. sezon ne zaman 2022

Bozkır dizisinin senaristi Levent Cantek, dizisinin 2. sezonu çekimlerinin 2020 yaz aylarında olacağını yazdı. Dizinin ikinci sezonu 8 bölümden oluşacak. Bilindiği üzere Bozkır’ın ilk sezonu 2018 yılında, Blu TV’de yayımlanmıştı.

Cantek, sosyal medya hesabında şu ifadelerde bulunmuştu:

“Soranlar için duyurayım, Blutv Bozkır ikinci sezon için çalışıyorum, genel hikayesi bitti, sekiz bölüm olacak, bir terslik olmazsa diyelim, kasım ayı başında senaryoyu bitireceğim… Dizinin çekimleri önümüzdeki yaz olacak gibi duruyor.

“Bozkır ikinci sezonda benim için yeni ve zor bir işe kalkışıyorum. Çekim sürecinin tamamında yer alacağım ve bazı bölümlerde yönetmenlik de yapacağım. Heyecanlıyım.

“Bozkır Sezon 2 senaryo yazımı bittikten sonra Yeşilçam’da birlikte çalıştığım Sunset Film ile yeni bir dönem işi için sözleşme imzaladım. Dârülbedâyi’nin ilk oyuncularından Otello Kamil’in hayatı hakkında sekiz bölümlük bir dizi olacak.

BOZKIR İÇİN EYLÜL AYINDA KAPANACAĞIM

“Otello Kamil global dijital platformlardan birinde yayımlanacak, şu an basın taraması ve araştırma safhası sürüyor, çalışıyoruz. Senaryo yazımının Mart ayı sonunda tamamlamayı amaçlıyorum. Umarım hem sözümü tutar hem de bana güvenenleri mahcup etmem…

“Sonrasında Bozkır çekimleri için Eylül ayına kadar kapanacağım. Senarist olarak “daha da sonrasında” içimden geçen entrikalı, muammalı bir serüven hikayesi yazmak, bakalım, hayat bu, yazarsam güzel olur. Böyleyken böyle.”

Reklam

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*