Taleedah Tamer kim, nereli, kaç yaşında, Instagram hesabı, sevgilisi

Taleedah Tamer Kim?

2001 yılında Suudi Arabistan Krallığı’na bağlı Cidde, Mekke’de doğup büyüdü. Babası Ayman Tamer, bir ilaç, sağlık ve güzellik şirketi olan Tamer Group’un CEO’su ve başkanı olan Suudi bir işadamıdır. Annesi Cristina Tamer, bir İtalyan eski dansçı ve Giorgio Armani, Gianfranco Ferré ve La Perla için model.

Büyükannesi Yunan’dır. Amin adında bir erkek kardeşi ve Najedah adında bir kız kardeşi vardır. Tamer, daha sonra modellik yapacağı tasarımcı Antonio Grimaldi ile on yaşındayken tanışır İngiliz Uluslararası Cidde Okulu mezunudur.

Modellik Kariyeri

Tamer’in ilk modelleme işi kuyumculuk şirketi Korloff içindi.

Ayrıca 2018’de Stefania Paparelli tarafından Harper’s Bazaar Arabia’nın Temmuz/Ağustos kapak kızı olarak fotoğraflanmadan önce Rubaiyat için modellik yaptı ve onu uluslararası bir derginin kapağında yer alan ilk Suudi kadın yaptı. küresel editoryal kampanya.

2 Temmuz 2018’de Paris’teki Salons France-Amériques’te tamamen beyaz bir pantolon ve pelerin giyerek 2018-2019 sonbahar/kış koleksiyonu Antonio Grimaldi couture defilesini açtı ve Paris Couture Moda Haftası’nda yürüyen ilk Suudi modeli oldu ve Suudi Arabistan dışında bir moda defilesinde yürüyen ilk kişi. Tüylü kanatlı gümüş bir elbise giyerek Grimaldi şovunu da kapattı.

Özel Hayatı

Tamer bir Müslümandır. İngilizce, Arapça ve İtalyanca bilmektedir.

Pazarlama eğitimi almak ve modelliğe devam etmek için Milano’ya taşınmayı planlıyor.

Tamer ilham kaynağı olarak Gisele Bündchen, Imaan Hammam, Ameera al-Taweel ve annesini sayar. Tamer, modelliğini onaylamayabilecek Suudi Arabistanlı insanlara anlayış ve saygı duyduğunu ifade etti, ancak modern bir Suudi kadın olmanın ne anlama geldiğine dair algıyı genişletebileceğini umuyor.

Instagram hesabı

@taleedah adlı Instagram hesabını kullanıyor.

Reklam

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*