Elmas Yılmaz kim, kaç yaşında, boyu, evli mi, Instagram hesabı

TV8’de yayımlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ya konuk olan 2015 Best Smile güzeli Elmas Yılmaz, kendisinin hakkının yendiğini, yarışmayı kimin kazanacağını çok önceden belli olduğunu iddia etti.

BİRİNCİ ÖNCEDEN BELLİ

Yılmaz, “Best Model’da dereceye girecekler önceden belliydi, onlara ayrı otel odası tutuldu. Dereceye gireceği belli olanlar Erkan Özerman’a masaj yapmaya çağrıldı” ifadelerini kullandı.

Organizasyon sorumlusunun erkek yarışmacılara mesaj attığını ileri süren Yılmaz, “Erkan Özerman’a kim masaj yapmak ister?” denildiğini, olumsuz tavır sergileyenlerin de “Yarışmada görürsün” yanıtını aldığını açıkladı.

BARIŞ ARSLAN DA CANLI YAYINA KATILDI

Bu yorumlardan sonra Best Model of Turkey 2021 yarışmacısı Barış Arslan yayına telefonla katıldı.

Arslan şunları ifade etti: “Hem Organizatör Aydın Bey’in Elmas’a söyledikleri doğru hem de ben o ahlaksız teklifleri kabul etmediğim için derece alamayacağım konusu tamamen doğru. Bizzat kulaklarımla duydum bunları. Telefonda mesajlaşılarak bana bunlar söylendi. Elmas konusu yüz yüze konuşuldu. Bazıları 2-3 ödül birden aldı. Asla o ödülü yakıştıramayacağınız insanlar ikişer, üçer ödül aldı. Bu Best Model tarihinde yoktur yani bu kadar aynı kişinin üst üste derece aldığı…Ben şok oldum sahnede

Best Model tarihinde bir ilk oldu: kel birincimiz var. Diğerlerini söylemeye bile gerek yok. İlk 3 olamaz. Bu kadar kısa sürede oyların sayılması da imkansız. Ben ikinci ile konuştuğumda da ‘İlk 5’te yoktum. Erkan Özerman beni öne aldı’ dedi.

Yarışmanın psikolojisi ve üzüntüsüyle bunun ses kaydını alamadım, unuttum. Bu ahlaksız teklifi reddettiğim için bana hiçbir şekilde derece vermediler. Ben 1,5 yıl boyunca bu yarışma için hazırlandım. Sıkı Diyet, sıkı antrenman. Ahlaksız teklifi reddettiğim için beni cezalandırdılar. Duruşumu bozmadığım için kendimle gurur duyuyorum. Bu canlı yayın bir başlangıçtı, bunun arkasında duracağız ve devamını getireceğiz. ‘Erkan Özerman’a masaj yaparsan derece garanti’ dendi. Ben bu pislikleri yapmadım” ifadelerini kullandı.

INSTAGRAM HESABI

@elmasyilmazofficial adlı Instagram hesabından paylaşımlarda bulunan Yılmaz, 2015 yılı smile (gülme-yüz) güzeli ve 2017 Model Of Celebrity seçilmişti.

Reklam

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*