Mert Hakan ile İrfancan Fenerbahçe’de mutsuz mu?

Takvim’in özel haberine göre;

İki sezon önce Galatasaray ile Fenerbahçe arasında gerginlik çıkmasına neden olan ve Fewnerbahçe’yi tercih eden Mert Hakan Yandaş, Portekizli teknik adam Pereira’nın gözüne giremedi.

Alınan bilgiye göre Mert Hakan, önceki gün Galatasaray kaptanı Arda Turan ile Yeşilköy’de yemek yedi. Fenerbahçe’de çok mutsuz olduğunu belirten yıldız oyuncu “Nasıl olur bilmiyorum ama kurtar beni abi. G.Saray’a gelmeye hazırım” dedi… Arda da konuyu Fatih Terim ile görüşeceğine dair söz verdi…

BALIKÇIDA BULUŞTULAR

Geçtiğimiz günlerde yıldız futbolcular Arda Turan ile Mert Hakan Yandaş’ı Yeşilköy’de bir balıkçıda görenler çok şaşırdı…

Başbaşa yemek yiyip gecenin geç saatlerine kadar sohbet eden Mert Hakan Yandaş’ın Galatasaray Kaptanı’na dert yandığı ifade edildi.

FOTOĞRAF: MERT HAKAN YANDAŞ

İRFANCAN DA BEN DE MUTSUZUZ

Fenerbahçe’yi tercih ettiği için büyük bir hata yaptığını itiraf eden Mert Hakan Yandaş’ın “Nasıl olur bilmiyorum abi ama beni kurtar. Galatasaray’da oynamaya hazırım” dediği bilgisine ulaşıldı. Arda Turan’ın da konuyu teknik direktör Fatih Terim’le görüşeceğini söyledi.

Mert Hakan Yandaş’ın kendisi gibi İrfan Can Kahveci’nin de mutsuz olduğunu Arda Turan’a söylediği “İkimiz de Pereira ile anlaşamıyoruz” dediği kamuoyuna yansıdı.

MERT HAKAN LİGDE 12 DAKİKA OYNAYABİLDİ

Portekizli teknik adam Pereira, Mert Hakan Yandaş’ı kadroda düşünmüyor. Yandaş, bu nedenle bu sezon ligde sadece 12 dakika forma şansı buldu. Fenerbahçe’de mutsuz olduğu ifade edilen Mert Hakan Yandaş’ın Sarı-Lacivertliler’le 2024 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.
Reklam

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*