Can Gönül kim, kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı ne?

Fenerbahçe, Beşiktaş ve Milli takımın efsane futbolcusu ve şu anda Ç.Rizespor forması giyen sağ bek Gökhan Gönül’ün kardeşi.

Can Gönül 27 yaşında ancak ağabeyleri ve babasından 27 yaşına kadar habersiz şekilde yetimhanede büyümüş.

ANNE BABA BOŞANMIŞ

Hürriyet’in haberine göre;

Samsun’da yoksulluk yüzünden çıkan aile içi tartışma sonrasında ayrı yaşama kararı alan çiftten baba Ahmet Gönül, o günlerde eşinin 2 aylık hamile olduğunu bilmeden, 3 çocuğunu alarak Bursa’ya göçtü. Gökhan Gönül, 20 yaşına kadar annesinden habersiz, babasının ve babaannesinin kanatları altında büyüdü.

KARDEŞLERİNİN HABERİ YOK

20 yaşına kadar annesini hiç hatırlamadan büyüyen Gökhan’ın bu çabaları sonucunda aile 2007 yılında tekrar bir araya geldi. Anne-baba ve üç kardeş (Volkan-Hakan ve Gökhan) yeniden bir bütün olarak hayata devam etti.

Bu arada yıllar sonra bir kardeşi ortaya çıktı. Gökhan Gönül’ün de diğer kardeşlerinin de komşularının da Can’dan hiç haberi yoktu.

NE GEREKİYORSA YAPARIZ

Bir tartışma sonucu eşi evden ayrılan annesi, 2 aylık hamile olduğunu gururdan söyleyememişti. Daha sonra ise maddi olanaksızlıklar yüzünden bebeğe bakamayıp bir yakınına vermişti. O yakını da bir süre sonra adı Can Gönül olan çocuğu yetiştirme yurduna bırakmıştı. Gökhan’ın bugün 27 yaşında olan kardeşi için “Aile olarak sahip çıkar, ne gerekiyorsa yaparız” dediği öğrenildi.

Reklam

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*