Jonny Massaad kim, nereli, kaç yaşında, işi ne?

Avustralyalı 22 yaşındaki dünyaca ünlü pasta ustasıdır.

17 yaşında Sugar High Desserts isimli yeri kurdu.

Cake Mail’in kurusu olan Jonathan ‘Jonny’ Massaad, 18 yaşında 103 kiloyu da gördü. Ancak birden yaşam şeklini de değiştirdi.

22 yaşındaki milyoner sağlıksız ve paket yemeklere son verdi. Pasta imparatorluğundaki tatlılara da… Ve sonrasında 25 kilo verdİ.

Yeni görüntüsüyle şaşırtan Jonny, Daily Mail Australia’ya şunları söyledi: Hızlı bir seçeneğe ihtiyacım vardı. Pasta işim için siparişleri yöneten tek kişi bendim. Vaktim yoktu.

KORONA SÜRECİNİ AVANTAJA ÇEVİRDİ

Sidney’de 140.000 takipçiye aynı gün temassız pasta teslimatını teşvik etmek için Instagram ve Facebook’u kullanan Massad, COVID-19 pandemisini büyüme için bir katalizör olarak kullanarak Cake Mail’in süreçlerini güncelledi. Ağustos 2020’de Cake Mail’i Melbourne’e genişletti ve uzun süreli dördüncü aşama kilitlenmeler sırasında pasta kaynaklı mutluluğa açık bir ihtiyaç olduğunu gördü. Bu, temassız doğası ve işletmenin COVID-19 sağlık uygulamaları sayesinde, Cake Mail’in satışlarının ticaretin ilk ayında 600.000 dolara yükseldiğini gördü – önceki aya göre %64 arttı.

Ancak en iyi haber, son aylarda istikrarlı satışlarla Cake Mail’in pandemi nedeniyle işini kaybetmiş 50’den fazla yeni çalışanı istihdam edebilmesiydi.

Ama Cake Mail’i bu kadar dayanılmaz yapan nedir? Belki Ferrero Çeşmesi , Insta’nın ünlü Nutella Ooze’u veya Selfie Pastası …  Tek bildiğimiz, tatlarının gerçek dışı olduğu, muhteşem çikolatamsı sanat eserleri olduğu ve paket başına 40 ila 99 dolar arasında fiyatlandırıldığında cebe çok fazla çarpmadığı.

Tüm ürün yelpazesi hakkında daha fazla bilgi için Cake Mail’in web sitesini ziyaret edin veya yeni ürün lansmanlarını ve yeni eyalet açılışlarını takip etmek için @cakemail Instagram hesabını ziyaret edin.

Reklam

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*