Esra Erol’da İkrar Duman Orhan kim nerede?

Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programının bugünkü konularından biri de kendini hoca olarak tanıtan İkrar Duman Orhan.

İkrar Duman Orhan Kim?

Şahsın cin çıkarma, büyü bozma, bereket ve şirinlik işlemleri gibi hizmetleri yaptığını ifade ettiği Instagram hesabında kendini metafizik uzmanı olarak tanıttığı görüldü.

Burada telefon numarasını veren kişi, musallat tedavisi, büyü bozma, şifalandırma çalışmaları, vefk ve her türlü manevi sorun hizmetleri verdiğini ileri sürüyor.

Şahsın İstanbul’da ikamet ettiği fakat büyü ve nazar türü işlemler için sık sık farklı şehirlerde bulunduğu bilgisine ulaşıldı.

TELEFONLA BAĞLANDI

İkrar Bey, canlı yayına telefonla bağlandı. İkrar Orhan Duman, metafizik üzerine çalışmalar yaptığını, eğitimler aldığını ve vergisini veren biri olduğunu söyledi.

ESRA EROL’A KATILDI

Programa katılan 18 yıllık evli ve iki çocuk annesi Necla Hanım, çocukluktan gelen travmaları olduğunu, iyileşemediğini, internet üzerinden hoca olduğunu iddia eden Necla Hanım, şahsın ilk başta kendisine tütsü gönderdiğini, bu aşamada iyi hissettiğini, hanımıyla tanıştığını, hanımının da kendisinin de kendine anne dediğini, Handan isimli bir kadınla bu sözde hocanın tanışmasına vesile olduğunu ancak daha sonra Handan hanım ile bu sözde hocanın ilişkisi olduğunu ileri sürdü.

Reklam

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*