Esra Erol’da Yeşeren Bakırcı kim nerede?

Esra Erol’da programının bugünkü konuklarından biri de Mükrem Bakırcı.

Bakırcı, eşi Yeşeren Bakırcı’nın 21 Mayıs’ta evi terk ettiğini söyledi.

Mükrem Bey, karısı Yeşeren’in giderken sarmayı, Almanya’dan gelen çikolatayı, dolaptaki balı alıp ortadan kaybolduğunu, 12 yıllık evli olduklarını, ikinci eşi olduğunu, Konya Selçuklu’da yaşadıklarını, eşine fiske dahi vurmadığını, şimdiye kadar hep sustuğunu, konuşmayı çok sevmediğini ama artık konuşacağını ifade etti.

BAYRAMDA KÜSTÜLER

Mükrem Bey, ilk eşine 730 lira nafaka verdiğini, 2200 lira maaş aldığını, fırsat buldukça başka işler de yaptığını, eşinin iki havlu için makine çalıştırdığını, bunun üzerine dikkat etmemiz gerektiğini söylediğini bunun üzerine kızdığını, Ramazan Bayramında küs olduklarını, bayramda ‘anlaşmalı boşanalım’ teklifini yaptığını, kendisinin de kabul ettiğini belirtti.

Bu arada Mükrem Bey’in kardeşi Mükerrer Bey, canlı yayına telefonla bağlandı. Mükerrer Bey, kardeşi ile küs olduğunu, kardeşinin 9 kardeşinin 8’iyle küstüğünü, Mükrem Bey’in cimri olduğunu, iki defa Yeşeren Bakırcı ile görüştüğünü, kadının çok iyi biri olduğunu, Mükrem’in 4 çocuğu olduğunu, çocuklarının da onunla konuşmadığını iddia etti.

Mükrem Bey’in kız kardeşi de telefona bağlandı. O da Mükrem Bey’in hakkının yendiğini ifade ederek ağabeyini destekledi.

Reklam

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*