Esra Erol’da Mehtap Okyay kimdir?

Hafta içi her gün Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programının bugünkü konuğu Engin Okyay.

Engin Okyay programa katılarak verdiği ifadesinde; “Mehtap Okyay ile 4 yıllık evli olduklarını, eşini çok sevdiğini, her istediğini yaptığını, kendisinin ilk, eşinin ise ikinci evliliği olduğunu, eşinin ilk kocasından 3 çocuğu olduğunu, 3 çocuğuna da hiç ayrım yapmadığını, olay günü eşi Mehtap’ın telefonuna bakmak istediğini, telefonu vermek istememesi üzerine tartışma çıktığını, 13 Nisan tarihinde Mehtap’ın evi terk ettiğini, onu bulmak için şehir şehir gezdiğini, sokaklarda yattığını, Mehtap’ı çok sevdiğini ve ayrılmak istemediğini” belirtti.

Engin Okyay; “Konya’ya eşimin ailesinin yanına gittiğimde “Mehtap’a ne yaptın da Mehtap evi terk etti” dediler, Mehtap telefonla beni aradı İzmir’deyim dedi İzmir’e gittim. Ankara’dayım dedi Ankara’ya gittim. Çankırı’dayım dedi Çankırı’ya gittim. Sadece Çankırı’da görüştüm” dedi.

Mehtap Okyay’ın annesi Öznur Hanım telefona bağlanarak; “Kızımın üç çocuğu vardı, yuvasını Engin yıktı. Onun konuştuğu her şey yalandır. Engin kızım Mehtap’ı öldürmüş olabilir” dedi.

“Kızım Mehtap bana, Anne ben ayrılmak istiyorum. Büyük bir hata yaptım, çok pişmanım, çocuklarımı yurttan alıp çocuklarıma sahip çıkmak istiyorum demişti”

Mehtap Okyay telefona bağlanarak; “Ben evi terk ettikten sonra tanımadığım erkekler beni aramaya başladı. Bir nevi Engin beni tanımadığım insanlara pazarladı, 4 yıl önce Engin bana sahip çıkacağına söz verdi ve o yüzden Engin’le evlilik yapmıştım… Ailem sahip çıkmayınca çocuklarım şartlar gereği yurtta yaşıyorlardı ve artık çocuklarımla birlikte bir hayat kurmak istedim” dedi.

Reklam

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*