Esra Erol’da Osman Çalış kim nerede?

Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programının bugünkü konuklarından biri de Sevgi Çalış.

Sevgi Çalış, 6 yıldır evli olduğunu, kocasının kendisini aldattığını, ailesi ile birlikte köle gibi çalıştırdığını, hamile iken dayak yediğini, çocukları önünde dövüldüğünü, eşi ve ailesinin evde barındırmadıklarını, çocuklarının babasız büyümesini istemediği için sineye çektiğini, görümcesinden bile dayak yediğini ifade etti.

Sevgi hanım; herkesin kendisini Fatoş dediğini, nüfusta adının Sevgi olduğunu, Eşinin ailesi ile aynı binada karşılıklı oturduklarını, sürekli onlarla sorunlar yaşadıklarını, ailesi ile yaptığı tartışmaların birinde bile eşinin kendisine arka çıkmadığını, 26 Nisan tarihinde görümce ve kaynanası ile kavga ettiğini, eşinin yüzleşmek için onları evine getirdiğini, onları evden uzaklaştırmak için bıçak çektiğini, kendisine zarar verdiğini, şimdi de iki kız çocuğunun velayetini alarak boşanmak istediğini belirtti.

TELEFONLA BAĞLANDI

Osman Çalış, canlı yayına telefonla bağlandı.

Osman Çalış, Sevgi Çalış ile olan evliliğin aslında yıllar önce bittiğini, Çanakkale Çan’da mobilyacı olduğunu, aile olarak çevreleri tarafından takdir edildiğini, eşine kesinlikle ruh hastası gibi ithamlarda bulunmadığını söyledi.

Osman Çalış, kendi evinin ayrı olduğunu, çekirdek ailesi ile ilgilendiğini, esasında evliliğinin ikinci çocuğundan sonra bittiğini, çocukları için katlandığını ancak yoğurt tartışmasından çıkan son olaylardan dolayı bittiğini, belirtti.

Osman Çalış’ın eşinin kucağında çocuk varken bıçak çektiği görüntüleri kayda aldığı öğrenildi.

Esra Erol, o gergin ortamda çocuğa bir şey yapabilme ihtimali olduğunu, görüntü çekmesinin yanlış olduğunu ve Osman Çalış’ın bu konuda hatalı olduğunu ifade etti.

Çalış ise hatası olmadığını, aksi halde yaşadıklarını nasıl kanıtlayacağını, mahkemeden karar çıktığını, Sevgi Çalış’ın kendisine ve çocuklarına yaklaşamama kararı alındığını söyledi.

Bu arada Osman Çalış’ın ilk evliliğinden bir çocuğu olduğu ve o çocuğun annesiyle yaşadığı öğrenildi.

Esra Erol, kayınvalide Zeynep Çalış ile görüşmek istediğini belirtti. Osman Çalış ise annesinin konulmasını gerektirecek bir durum olmadığını açıkladı.

Sevgi Çalış ise evliliğinin bitmesinin sebebinin kayınvalidesi olduğunu ileri sürdü.

Reklam

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*