Esra Erol’da Fatma Kaya kim nerede?

Esra Erol’da programının bugünkü konuklarından biri de Nazime ve Hasret kardeşlerdi.

Nazime İkne, eşi Fırat İkne’nin kaçtığını söyleyerek Esra Erol’a başvurdu.

Nazime hanım, 2017’de akrabası olan Fırat İkne ile kaçtıklarını, bu evlilikten bir çocukları olduğunu, daha önce hamile iken eşinden şiddet gördüğünü, çocuk düşürdüğünü, eşi Fırat İkne’nin Fatma Kaya ile dini nikah yaptığını, bunu sosyal medyada gördüğünü ileri sürdü.

FIRAT ÖZÜR DİLEDİ

Nazime hanım, aynı zamanda Fatma Kaya’nın da hamile olduğunu, bu dönemde eşinin kendisine gelerek özür dilediğini, Fırat İkne’nin kendisinden şu anda bir buçuk yaşında bir erkek, Fatma Kaya’dan da 1 yaşında kız çocuğu babası olduğunu, şu anda Fırat İkne’nin Fatma Kaya ile yaşadığını iddia etti.

Nazime hanım, doğumu İstanbul’da yaptığını, çocuğunu dahi görmediğini söyledi.

Hasret hanım ise ablası Nazime’nin gördüğü kötülüğe rağmen sineye çektiğini, Fatma Kaya’nın kendilerini kışkırttığını belirtti.

Nazime hanım, maddi durumu olmadığı için boşanma davası açamadığını, Fırat İkne’den boşanmak, çocuğuna nafaka bağlamak istediğini, ilk başta kayınpederinin Fırat İkne’nin ikinci evliliğine karşı çıktığını, kayınvalidesinin ise normal gördüğünü, zaten onun da üstüne kuma geldiğini ifade etti.

FATMA KAYA’NIN KIZ KARDEŞİ BAĞLANDI

Fatma Kaya’nın kız kardeşi canlı yayına telefonla bağlandı.

Kız kardeşi, Fırat İkne’nin kendisini evlenip ayrıldı şeklinde tanıttığını, ablasının da Nazime’nin de mağdur olduğunu, bu ilişkiyi kabul etmeseler de yeğeni olduğu için kabul etmek zorunda kaldıklarını ifade etti.

Reklam

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*