Esra Erol’da Betül Dursun kimdir?

Hafta içi her gün Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programının bugünkü konuğu Sadık Arslan.

Sadık Arslan’ın programa katılarak verdiği ifadesinde; “25 yaşında olduğunu, Nevşehir’in köyünden katıldığını, bekar olduğunu, aracı bir arkadaş vasıtasıyla birbuçuk yıl önce Hüseyin Kuş isimli bir kişiyle tanıştıklarını, Hüseyin Kuş’un evlendirmek amaçlı aracılıklar yaptığını, Antep’e görüşmeye gittiğini, kriterlerini söylediğinde bu kişinin Betül Dursun’u önerdiğini ve hemen görüştürdüğünü, Betül’le kriterleri ile ilgili konuştuklarını ve anlaştıklarını, 3 çift 6 tane bilezik istediklerini, annesine kardeşine yüzük istediklerini, aracı Hüseyin’in 3000 TL. istediğini, kendisinin de bunları temin etmek için 25.000 TL. değerinde olan motorunu sattığını, 1 yıldır da bu kişi ve kişilerin evlilik konusunda kendisini oyaladıklarını” belirtti.

Hüseyin Kuş telefona bağlanarak; “Ben tanıştırdım görüştüler, ben evlilik aracılığı falan yapmıyorum, telefonda görüşüyorlardı. Nerede olduklarını da bilmiyorum” dedi.

Esra Erol Hüseyin Kuş’a; “Sen bunların kim olduğunu biliyorsun” dedi.

Hüseyin Kuş; “Ben yardımcı olmak amaçlı olarak aracı oldum. Betül 25 yıl önceki komşumuzun kızıydı” dedi.

İsmini vermek istemeyen bir izleyici telefona bağlanarak; “Bu kızın adı Betül değil, kuzenimle nişanlamak için girişimde bulunuldu, cenaze bahanesi ile nişan Antep’te yapılacak dediler, kuzenimin de 100.000 TL. parası gitti bunlara” dedi.

Reklam

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*