Nihat Hatipoğlu’nun Ramazan’da reyting başarısı

Her sene Ramazan programlarına damgasını vuran Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu, bu sene de zirveyi zorluyor.

Artık adeta Ramazan klasiklerinden olan Nihat Hatipoğlu’nun ATV’den aldığı para, bu sene de sosyal medya sitelerinde yer yer gündem oldu. Bazı platformlarda Hatipoğlu’nun ayda 600 bin TL aldığını ileri sürerek eleştirenler çıktı.

Buna karşın bazı izleyiciler de hem iftar hem sahur için ayrı olmak üzere bu ay içerisinde toplam 60 program yapan hocanın bunu hak ettiğini, bir dizi oyuncusunun dahi bölüm başına aldığı ücretlerle ayda bu rakamı geçtiğini, bazı futbolcuların ayda milyon liralar almasına karşın karşılığını vermediğini, bilgisiyle ön plana çıkan bir Profesörün de almasının normal olduğunu ifade etti.

HAK EDİYOR MU?

Nihat Hatipoğlu’nun aldığı paranın hakkını verdiğini iddia edenler de oldu. Buna dayanak olarak da reytinglerde elde ettiği başarı gösterildi. Kanalına fazlasıyla kazandırdığı ileri sürülen Hatipoğlu’nun kazancını hak ettiğini savundular.

Ramazan’ın ilk gününden bu yana Hatipoğlu iftar programlarında, genel olarak ilk 10’un içinde yer almayı başardı.

21 NİSAN 2021 ÇARŞAMBA REYTİNG REKORU

Yine son olarak dün akşam Nihat Hatipoğlu ile İftar Vakti programı, bu senenin kendi türündeki programları içerisinde en iyi izlenme oranını yakaladı.

Programı dün itibariyle geçen yapımlar sadece yine ATV yayınları olan Kuruluş Osman, Esra Erol ve Fox Haber oldu.

İşte Ramazan’da Hatipoğlu’nun reyting tablosu:

REYTİNG KAYNAKLARI: Medyaajans ve CNNTürk

Reklam

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*