Esra Erol’da Hatice Tanış kimdir?

Hafta içi her gün Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programının Havva Yılmaz.

Havva Yılmaz programa katılarak verdiği ifadesinde; “Kocası Ayhan Yılmaz ile 10 yıllık evli olduklarını, 3 tane çocukları olduğunu, eşi Ayhan’ın 4 ay önce evi terk ettiğini, annesi yaşında Hatice isimli bir kadınla yaşadığını, eltisinin kayınvalidesine söylerken duyduğunu, meğerse kayınvalidesinin de eltisinin de herkesin de durumu bildiğini, bu durumun üstüne gidince eltisinin itiraf ettiğini, çocukları bırakır giderim diye düşündükleri için kendisinden gizlediklerini, 1 yıldır bunların birlikte olduklarını duyduğunu, kayınvalidesinin 3 çocuğunu da 1 ay önce kendisinin elinden alarak evden kovduğunu” belirtti.

Havva Yılmaz Esra Erol’a; “Arkasında durmalarını, Ayhan’ın bulunmasını ve ayrılmak istediğini” söyledi.

Havva Yılmaz’ın akrabası Yeter Hanım; “Havva ne diyorsa doğru söylüyor, ona yardımcı olun Esra Hanım. Kocasından çok çekti Havva” dedi.

Tepeköy muhtarı Kerem bey telefona bağlanarak; “Havva ne diyorsa harfi harfine doğrudur, Havva bizim gelinimiz, çok çile çekti, çok iyi niyetli bir gelindir, bu durumu bir ay önce duydum. 3 çocuğu da Havva’nın elinden kaynanası Yeter aldı” dedi.

21 NİSAN TARİHLİ YAYINDA HATİCE TANIŞ İLE CANLI TELEFON BAĞLANTISI YAPILDI

Hatice Tanış telefona bağlanarak; “Ayhan ile 8 yıldır tanışıyoruz, benim eşim sağ iken evimize gelirdi. 3 aydır birlikte yaşıyoruz, Ayhan benden 10 yaş büyük, rahmetli eşim ölürken beni Ayhan’a emanet etmişti” dedi.

Ayhan Yılmaz telefona bağlanarak; “Çocuklar annemde git ondan alıyorsan al, ben seni görmek istemiyorum” dedi.

Reklam

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*