Esra Erol’da Eda Altuntaş kim nerede?

Esra Erol’da programının bugünkü konuklarından biri de İbrahim Altuntaş.

İbrahim Bey, kendisinin Niğde’de oturduğunu, kızının İstanbul’dan Niğde’ye gelmek için yola çıktığını ancak gelmediğini ifade etti.

Altuntaş, kızının sabah Niğde’ye geleceğini bildiğini, bu yüzden işe gittiğini, kızının da eve geçtiğini sandığını, ancak sonra Zeynep Türkyılmaz’ın ailesinin aradığını, bunun üzerine şüphelenerek eve geldiğinde kızının aslında hiç gelmediğini fark ettiğini, Zeynep, Eda ve reşit olmayan üçüncü bir arkadaşı ile Ankara’da buluştuklarını, Eskişehir’de GBT’ye düştüklerini, reşit olmayan kızın yurda verildiğini, arkadaşlarından birinin günde 700-800 lira kazanacağını söylediğini belirtti.

ANNESİ BAĞLANDI

Eda’nın annesi Hamide hanım canlı yayına telefonla bağlandı. Annesi Zeynep yüzünden daha önce tartıştığını, kızının Zeynep tarafından kandırılarak kaçtığını açıkladı.

Bu arada Zeynep’in annesi de canlı yayına telefonla bağlandı. Zeynep hanım da kızının Eda tarafından kandırılarak kaçtığını, günlük 700-800 lira kazanacakları yönünde kandıran kişinin Eda olduğunu iddia etti.

İki anne arasında telefon üzerinden ufak bir polemik çıktı.

ABLASI BAĞLANDI

Eda’nın ablası Elif de canlı yayına telefonla bağlandı. Elif hanım 4 gün önce Eda ile görüştüğünü, İzmir’e geçtiklerini söylediğini, İzmir’de karı koca bir çiftin yanında olduğunu söylediğini, çiftin 3-4 yaşında çocuklarının olduğunu, o aile ile internet üzerinde tanıştıklarını, ailenin onlara üniversitede okutmak sözünü verdiğini, babamla anlaşamadığı için de evden kaçtığını ileri sürdü.

Tekrar telefona bağlanan Zeynep’in annesi telefona bağlanarak Eda’nın kendi omzunda ağladığını, Elif’in de kendi görüşünü destekleyen açıklamada bulunduğunu, Eda ile tanışana dek kızıyla ilgili hiçbir sorunları olmadığını söyledi.

EDA DA BAĞLANDI

Bu arada Eda ve Zeynep canlı yayına telefonla bağlandı. Eda, dövmeci olduğunu, bu mesleğini uygulayarak çalışacağını belirterek babasının kendisine yumruk attığını ifade etti ve telefonu kapattı.

Reklam

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*