Esra Erol’da Züleyha Gökci kimdir?

Esra Erol’da programın bugünkü konuğu İsmigül Hanım.

İsmigül Hanım programa katılarak verdiği ifadesinde; “daha önce de evini terk eden 3 çocuk sahibi kızı Züleyha’nın, 9 Eylül 2020 tarihinde gece saat 03.00’da çocuklarının üzerine kapıyı kilitleyerek evi terk ettiğini, Züleyha’nın eşinin zaten cezaevinde olduğunu, terkilen 3 çocuğun küflü ekmek yediklerini, çocukların 3 – 5 ve 7 yaşlarında oldukları, babaannelerinin yanında kaldıkları, babaannenin bakıma ihtiyacı olduğu ve çocuklara bakamadığını, çocuklarının durumlarının içler acısı olduğunu, evi terk eden kızı Züleyha’nın kaçmadan önce de çocuklarına hiç bakmadığı, hep telefonla oynadığını, kızı Züleyha’nın C…… A……. isimli kişiye kaçtığını, bir çare aradığını, çok çaresiz kaldığını, devletin çocuklara sahip çıkmasını istediğini” belirtti.

Telefona çıkan Züleyha Gökçi, annesi İsmigül Hanım’a; “Televizyona niye çıktın anne, sen bana destek olmadın, Veysel bana şiddet uyguladı sen bana hiç sahip çıkmadın, sahip çıksaydın ben bu hale gelmezdim” dedi.

“C….. A…… ile birlikte yaşamadığını ve iş bulup çalışarak yalnız yaşadığını” belirtti.

Züleyha’nın kayınvalidesi Ayşe Hanım telefona bağlanarak verdiği ifadesinde; “Züleyha’nın yüzünden oğlum Veysel bir adam bıçakladı, cezaevine girdi. İsmigül Hanım 3 çocuğu getirdi attı, hiç arayıp sormadı, hiç ilgilenmedi” dedi.

Züleyha Gökci’nin kaynı Aziz bey telefona bağlandı ve ; “Çocuklara biz gayet güzel bakıyoruz, çocuklar mağdur değil, Jandarma sık sık gelip kontrol ediyor. Bir anne ne olursa olsun, 3 yaşındaki ağzı süt kokan çocuğu, şartlar ne olursa olsun bırakıp gidemez” dedi.

22 ŞUBAT 2021 PAZARTESİ

Züleyha, canlı yayına stüdyo konuğu olarak geldi. Anne ve kızı 9 Eylül 2020’den bu yana ilk kez yüzyüze geliyor.

Reklam

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*